ERZ-V09D390
Numer produktu DigiKey
10-ERZ-V09D390-ND
Producent
Numer produktu producenta
ERZ-V09D390
Opis
VARISTOR 39V 1KA DISC 11.5MM
Szczegółowy opis
39 V 1 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 11,5mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
43 V
Prąd - udarowy
1 kA
Seria
Energia
5,6J
Opakowanie
Zbiorcze
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
5200 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
35 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 11,5mm
Napięcie warystora (typ.)
39 V