B72210S0250K151
Numer produktu DigiKey
495-76206-2-ND - Taśma i szpula (TR)
495-76206-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
B72210S0250K151
Opis
VARISTOR 39V 500A DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 V 500 A Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
42.9 V
Producent
TDK
Prąd - udarowy
500 A
Seria
Energia
3,7J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3200 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
31 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
35.1 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
39 V