V10E25AUTO
Numer produktu DigiKey
F6398-ND
Producent
Numer produktu producenta
V10E25AUTO
Opis
VARISTOR 39V 1.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 V 1.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Prąd - udarowy
1.5 kA
Producent
Littelfuse Inc.
Energia
13J
Seria
Liczba obwodów
1
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność przy częstotliwości
2900 pF @ 1 MHz
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Maksymalne napięcie zmienne
25 V
Klasa
Motoryzacja
Maksymalne napięcie stałe
28 V
Kwalifikacja
AEC-Q200
Napięcie warystora (min.)
35.1 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (typ.)
39 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (maks.)
42.9 V