MH1608-121T | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | MH1608-121T |
Opis | FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 23 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2A 100mOhm |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd znamionowy (maks.) 2A |
Producent Bourns Inc. | Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.) 100mOhm |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Typ filtra Zasilanie, linia sygnałowa | Wysokość (maks.) 0,039" (1,00mm) |
Liczba linii 1 | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Impedancja przy częstotliwości 120 Ohms @ 100 MHz |