BBPY00160808121Y00
Numer produktu DigiKey
553-BBPY00160808121Y00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-BBPY00160808121Y00CT-ND - Taśma cięta (CT)
553-BBPY00160808121Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BBPY00160808121Y00
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2,5A 80mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2,5A
Producent
Pulse Electronics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
80mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)