CZP1JFTTD121P
Numer produktu DigiKey
2019-CZP1JFTTD121PTR-ND - Taśma i szpula (TR)
2019-CZP1JFTTD121PCT-ND - Taśma cięta (CT)
2019-CZP1JFTTD121PDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CZP1JFTTD121P
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2A 100mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
KOA Speer Electronics, Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,037" (0,95mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz