MFBM1V1608-121-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 2 501
Arkusz danych
120 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2A 65mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
MFBM1V1608-121-R
Numer produktu DigiKey
283-MFBM1V1608-121-RTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-MFBM1V1608-121-RCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-MFBM1V1608-121-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MFBM1V1608-121-R
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
Eaton - Electronics Division
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
65mOhm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz