MH1608-121T
Numer produktu DigiKey
118-MH1608-121TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-MH1608-121TCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-MH1608-121TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MH1608-121T
Opis
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Zasilanie, linia sygnałowa FKoraliki i kostki ferrytowe 0603 (1608 metryczne) 2A 100mOhm
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
Bourns Inc.
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
100mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Zasilanie, linia sygnałowa
Wysokość (maks.)
0,039" (1,00mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
120 Ohms @ 100 MHz