CR2512-JW-822ELF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
Similar
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
8.2 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CR2512-JW-822ELF
Numer produktu DigiKey
CR2512-JW-822ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CR2512-JW-822ELF
Opis
RES SMD 8.2K OHM 5% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CR2512-JW-822ELF Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)