RMCF2512JT8K20 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Udoskonalony
Udoskonalony
Panasonic Industry
YAGEO
Similar
Similar
YAGEO
8.2 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RMCF2512JT8K20
Numer produktu DigiKey
RMCF2512JT8K20TR-ND - Taśma i szpula (TR)
RMCF2512JT8K20CT-ND - Taśma cięta (CT)
RMCF2512JT8K20DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RMCF2512JT8K20
Opis
RES 8.2K OHM 5% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
RMCF2512JT8K20 Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,126" (6,30mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)