ERJ-1TYJ822U
Numer produktu DigiKey
PT8.2KXTR-ND - Taśma i szpula (TR)
PT8.2KXCT-ND - Taśma cięta (CT)
PT8.2KXDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-1TYJ822U
Opis
RES SMD 8.2K OHM 5% 1W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 kOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-1TYJ822U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)