CRM2512-JW-822ELF
Numer produktu DigiKey
CRM2512-JW-822ELF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CRM2512-JW-822ELF
Opis
RES SMD 8.2K OHM 5% 2W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 kOhms ±5% 2W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
CRM2512-JW-822ELF Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,248" x 0,122" (6,30mm x 3,10mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)