CDSOD323-T24C-DSL
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T24C-DSLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T24C-DSLCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T24C-DSLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T24C-DSL
Opis
TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56V (typ.) Zacisk 6A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
350W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
56V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
6A (8/20µs)