CDSOD323-T12C-DSL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 16
Arkusz danych
Bezpośrednie
Bourns Inc.
W magazynie: 12 103
Arkusz danych
Similar
STMicroelectronics
W magazynie: 0
Similar
Panjit International Inc.
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
28,3V (typ.) Zacisk 11A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CDSOD323-T12C-DSL
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T12C-DSLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T12C-DSLCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T12C-DSLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T12C-DSL
Opis
TVS DIODE 12VWM 28.3VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CDSOD323-T12C-DSL Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
350W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
12V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
13,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
28,3V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
11A (8/20µs)