GSESLC24VD323S-2B
Numer produktu DigiKey
4786-GSESLC24VD323S-2BTR-ND - Taśma i szpula (TR)
4786-GSESLC24VD323S-2BCT-ND - Taśma cięta (CT)
4786-GSESLC24VD323S-2BDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GSESLC24VD323S-2B
Opis
TVS DIODE 24VWM 54VC SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
54V Zacisk 9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
350W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Ethernet, USB
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
1pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały dwukierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
SC-76, SOD-323
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
54V