CDSOD323-T24SC
Numer produktu DigiKey
CDSOD323-T24SCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
CDSOD323-T24SCCT-ND - Taśma cięta (CT)
CDSOD323-T24SCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CDSOD323-T24SC
Opis
TVS DIODE 24VWM 46.2VC SOD323
Szczegółowy opis
46,2V (typ.) Zacisk 9A (8/20µs) Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
CDSOD323-T24SC Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Pojemność przy częstotliwości
40pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
46,2V (typ.)
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
9A (8/20µs)