3852A-282-103AL nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 2W Zacisk lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3852A Series
3852A-282-103AL
3852A-282-103AL
3852A-282-103AL
Numer produktu DigiKey
3852A-282-103AL-ND
Producent
Numer produktu producenta
3852A-282-103AL
Opis
POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3852A-282-103AL Modele
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Rezystancja (omy)
10k
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,875" (22,23mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,750" (19,05mm)