SP22E-10K
Numer produktu DigiKey
5256-SP22E-10K-ND
Producent
Numer produktu producenta
SP22E-10K
Opis
POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Przewodzące tworzywo sztuczne 1W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
ETI Systems
Współczynnik temperaturowy
±400ppm/°C
Seria
Obrót
320°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Przewodzące tworzywo sztuczne
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,812" (20,63mm)
Moc (W)
1W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,860" (21,84mm)