3856A-282-103AL
3856A-282-103AL
3856A-282-103AL
Numer produktu DigiKey
3856A-282-103AL-ND
Producent
Numer produktu producenta
3856A-282-103AL
Opis
POT 10K OHM 2W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
57 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 3.75 Obrót Cermet 2W Zacisk lutowany
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Obrót
1350°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
10k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,875" (22,23mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
3.75
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,750" (19,05mm)