3852A-282-102AL
3852A-282-102AL
3852A-282-102AL
Numer produktu DigiKey
3852A-282-102AL-ND
Producent
Numer produktu producenta
3852A-282-102AL
Opis
POT 1K OHM 2W CERMET LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
52 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Cermet 2W Zacisk lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3852A-282-102AL Modele
Kategoria
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Producent
Bourns Inc.
Współczynnik temperaturowy
±150ppm/°C
Seria
Obrót
280°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
1k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,875" (22,23mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,250" (6,35mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 0,750" (19,05mm)