3224J-1-202E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 3224J-1-202E |
Opis | TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD SIDE |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 3224J-1-202E Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Rezystancja 2 kOhms | Styl zakończenia Odprowadzenie J |
Moc (W) 0,25W, 1/4W | Rozmiar / wymiar Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,181" x 0,138" (4,60mm x 3,50mm) |
Tolerancja ±10% | Bazowy numer produktu |