3224J-1-203E
Numer produktu DigiKey
3224J-203ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3224J-203ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3224J-203EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3224J-1-203E
Opis
TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Szczegółowy opis
20 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Modele EDA/CAD
3224J-1-203E Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Rezystancja
20 kOhms
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,181" x 0,138" (4,60mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%