3224J-1-102E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | 3224J-1-102E |
Opis | TRIMMER 1K OHM 0.25W J LEAD SIDE |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | 3224J-1-102E Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Producent Bourns Inc. | Liczba obrotów 12.0 |
Seria | Typ regulacji Regulacja boczna |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Materiał rezystancyjny Cermet |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezystancja 1 kOhms | Styl zakończenia Odprowadzenie J |
Moc (W) 0,25W, 1/4W | Rozmiar / wymiar Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,181" x 0,138" (4,60mm x 3,50mm) |
Tolerancja ±10% | Bazowy numer produktu |