3224J-1-103E
Numer produktu DigiKey
3224J-103ETR-ND - Taśma i szpula (TR)
3224J-103ECT-ND - Taśma cięta (CT)
3224J-103EDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
3224J-1-103E
Opis
TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 kOhms 0,25W, 1/4W Odprowadzenie J Montaż powierzchniowy Potencjometr dostrojczy Cermet 12.0 Obrót Regulacja boczna
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3224J-1-103E Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Producent
Bourns Inc.
Liczba obrotów
12.0
Seria
Typ regulacji
Regulacja boczna
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Materiał rezystancyjny
Cermet
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezystancja
10 kOhms
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Moc (W)
0,25W, 1/4W
Rozmiar / wymiar
Prostokątne - powierzchnia czołowa 0,181" x 0,138" (4,60mm x 3,50mm)
Tolerancja
±10%