LT1765EFE-1.8#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1765EFE-1.8#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT1765EFE-1.8#TRPBF
Opis
IC REG BUCK 1.8V 3A 16TSSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obniżająca Regulator przełączający IC Dodatnie Stały 1,8V 1 Wyjście 3A 16-TSSOP (szerokość 0,173", 4,40mm), podkładka odsłonięta
Modele EDA/CAD
LT1765EFE-1.8#TRPBF Modele
Kategoria
Napięcie - wejściowe (maks.)
25V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - wyjściowy
Status części
Aktywny
Częstotliwość - przełączania
1,25MHz
Funkcja
Obniżający
Prostownik synchroniczny
Brak
Konfiguracja wyjściowa
Dodatnie
Temperatura robocza
0°C - 125°C (TJ)
Topologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ wyjścia
Obudowa / skrzynia
Liczba wyjść
1
Obudowa dostawcy urządzenia
16-TSSOP-EP
Napięcie - wejściowe (min.)
3V