IHLP2020CZER2R2M11
Numer produktu DigiKey
541-1236-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1236-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1236-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP2020CZER2R2M11
Opis
FIXED IND 2.2UH 6.75A 25 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 6.75 A Maks. 25mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
IHLP2020CZER2R2M11 Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 25mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
41MHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,216" x 0,204" (5,49mm x 5,18mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
5,5A