VJ0603A680JXACW1BC
Numer produktu DigiKey
720-1525-2-ND - Taśma i szpula (TR)
720-1525-1-ND - Taśma cięta (CT)
720-1525-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603A680JXACW1BC
Opis
CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ0603A680JXACW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)