VJ0603Y224KXQCW1BC
Numer produktu DigiKey
720-VJ0603Y224KXQCW1BCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
720-VJ0603Y224KXQCW1BCCT-ND - Taśma cięta (CT)
720-VJ0603Y224KXQCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VJ0603Y224KXQCW1BC
Opis
CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ0603Y224KXQCW1BC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)