A-1PA-137-680B2
Numer produktu DigiKey
ARF2164-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-137-680B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 26,77" (680,00mm)
Długość
26,77" (680,00mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 65
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
W magazynie: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"