A-1PA-137-075B2
Numer produktu DigiKey
ARF2225-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-137-075B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 2,953" (75,00mm)
Długość
2,953" (75,00mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Żeńskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
W magazynie: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
W magazynie: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"