A-1PA-137-125B2
Numer produktu DigiKey
ARF2229-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-137-125B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 4,902" (124,50mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Amphenol RF
Długość
4,902" (124,50mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Status części
Aktywny
Impedancja całkowita
50 Ohms
Styl
U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Złącze 1.
Wtyczka U.FL (UMCC), AMC, kąt prosty
Kolor
Czarne
Płeć 1. styku
Żeńskie
Funkcje
Ekranowany
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Złącze 2.
Bazowy numer produktu
Płeć 2. styku
Żeńskie
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
W magazynie: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
W magazynie: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"