A-1PA-137-120B2
Numer produktu DigiKey
ARF2228-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-137-120B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 4,750" (120,65mm)
Długość
4,750" (120,65mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
W magazynie: 0
Sprawdź czas realizacji
Zażądaj powiadomienia o stanie magazynowym
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
W magazynie: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
W magazynie: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.9"