A-1PA-137-153B2
Numer produktu DigiKey
ARF2232-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-1PA-137-153B2
Opis
COAX CBL U.FL AMC TO U.FL AMC 6"
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny U.FL (UMCC), AMC do U.FL (UMCC), AMC Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm 6,024" (153,00mm)
Długość
6,024" (153,00mm)
Typ kabla
Kabel koncentryczny, śr. zewn. 1,37mm
Impedancja całkowita
50 Ohms
Częstotliwość - maks.
6 GHz
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Długość alternatywna
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 26.7"
W magazynie: 65
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 3.3'
W magazynie: 202
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 1.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 2.9"
W magazynie: 0
COAX CBL U.FL AMC-U.FL AMC 4.7"