DDM50P300 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
Arkusz danych
W magazynie: 94
W magazynie: 516
W magazynie: 142
W magazynie: 391
W magazynie: 88
W magazynie: 508
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DDM50P300
Numer produktu DigiKey
DDM50P300-ND
Producent
Numer produktu producenta
DDM50P300
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
DDM50P300 Modele
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Lutowany
Seria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, z żółtą powłoką kadmową
Opakowanie
Taca
Wykończenie styku
Złoto
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A na styk
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Liczba rzędów
3
Materiał styku
Mosiądz
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 125°C