L717SDD50POL2 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 692
Amphenol CS (FCI)
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717SDD50POL2
L717SDD50POL2
L717SDD50POL2
Numer produktu DigiKey
L717SDD50POL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717SDD50POL2
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C