L717DFD50POL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 692
Amphenol CS (FCI)
Ilustracja dla L717DFD50POL2 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L717DFD50POL2
Numer produktu DigiKey
L717DFD50POL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717DFD50POL2
Opis
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Grubość wykończenia styku
20,0µin (0,51µm)
Opakowanie
Taca
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Styl złącza
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C