L717SDDH50POL2RM5
L717SDDH50POL2RM5
L717SDDH50POL2RM5
Numer produktu DigiKey
L717SDDH50POL2RM5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L717SDDH50POL2RM5
Opis
CONN D-SUB PLUG 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L717SDDH50POL2RM5 Modele
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C