D50S24A6RL09LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 8
W magazynie: 80
W magazynie: 86
W magazynie: 676
W magazynie: 609
W magazynie: 530
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D50S24A6RL09LF
Numer produktu DigiKey
D50S24A6RL09LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D50S24A6RL09LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
D50S24A6RL09LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Pasta lutownicza
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Funkcje
Prowadnica płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C