L77SDDG50SOL2RM5 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 859
Arkusz danych
W magazynie: 1
W magazynie: 131
W magazynie: 0
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L77SDDG50SOL2RM5
Numer produktu DigiKey
L77SDDG50SOL2RM5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDDG50SOL2RM5
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C