L177SDD50SOL2 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol CS (FCI)
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 859
Arkusz danych
W magazynie: 1
W magazynie: 131
W magazynie: 0
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L177SDD50SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDD50SOL2
Numer produktu DigiKey
L177SDD50SOL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177SDD50SOL2
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
L177SDD50SOL2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C