L77SDDH50SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDDH50SOL2RM5
Numer produktu DigiKey
L77SDDH50SOL2RM5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDDH50SOL2RM5
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77SDDH50SOL2RM5 Modele
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
3
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C