D37S24A6GL00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 420
W magazynie: 981
W magazynie: 32
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D37S24A6GL00LF
Numer produktu DigiKey
D37S24A6GL00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37S24A6GL00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Modele EDA/CAD
D37S24A6GL00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C