L177SDCG37SOL2RM5
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDCG37SOL2RM5
Numer produktu DigiKey
L177SDCG37SOL2RM5-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177SDCG37SOL2RM5
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Modele EDA/CAD
L177SDCG37SOL2RM5 Modele
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki
Napięcie znamionowe
250V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C