L77SDC37SOL2
L77SDC37SOL2
L77SDC37SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDC37SOL2
Numer produktu DigiKey
L77SDC37SOL2-ND
Producent
Numer produktu producenta
L77SDC37SOL2
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
L77SDC37SOL2 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
250V
Liczba rzędów
2
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C