L177SDCH37SOL2RM8 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Assmann WSW Components
W magazynie: 944
Arkusz danych
Similar
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Amphenol CS (FCI)
W magazynie: 684
W magazynie: 0
37 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L177SDCH37SOL2RM8
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177SDCH37SOL2RM8
Numer produktu DigiKey
L177SDCH37SOL2RM8-ND
Producent
Numer produktu producenta
L177SDCH37SOL2RM8
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Modele EDA/CAD
L177SDCH37SOL2RM8 Modele
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Blokada płytki
Napięcie znamionowe
250V
Rozmiar obudowy, układ złącza
4 (DC, C)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C