D37S24A4PV00LF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
HARTING
W magazynie: 0
Arkusz danych
Amphenol CS (Commercial Products)
W magazynie: 420
W magazynie: 981
W magazynie: 32
Ilustracja dla D37S24A4PV00LF jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
D37S24A4PV00LF
Numer produktu DigiKey
D37S24A4PV00LF-ND
Producent
Numer produktu producenta
D37S24A4PV00LF
Opis
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Modele EDA/CAD
D37S24A4PV00LF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prąd znamionowy (A)
5A
Napięcie znamionowe
300V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C