AOTF20N60 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 3 012
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 67
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 948
W magazynie: 78
W magazynie: 1 789
Infineon Technologies
W magazynie: 430
Rohm Semiconductor
W magazynie: 373
Rohm Semiconductor
W magazynie: 325
Vishay Siliconix
W magazynie: 814
Vishay Siliconix
W magazynie: 197
STMicroelectronics
Kanał N 600 V 20A (Tc) 50W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOTF20N60
Numer produktu DigiKey
AOTF20N60-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOTF20N60
Opis
MOSFET N-CH 600V 20A TO220-3F
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
74 nC @ 10 V
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Ostatnio kupiono
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
3680 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
50W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
370mOhm przy 10A, 10V