SIHF12N60E-GE3
Numer produktu DigiKey
742-SIHF12N60E-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHF12N60E-GE3
Opis
MOSFET N-CH 600V 12A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 600 V 12A (Tc) 33W (Tc) Otwór przelotowy TO-220, pełny pakiet
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
58 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
937 pF @ 100 V
Straty mocy (maks.)
33W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220, pełny pakiet
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
380mOhm przy 6A, 10V