SIHF15N60E-E3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Siliconix
W magazynie: 395
Arkusz danych
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 334
Arkusz danych
W magazynie: 208
W magazynie: 0
onsemi
W magazynie: 67
onsemi
W magazynie: 948
W magazynie: 78
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Kanał N 600 V 15A (Tc) 34W (Tc) Otwór przelotowy TO-220, pełny pakiet
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHF15N60E-E3
Numer produktu DigiKey
SIHF15N60E-E3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHF15N60E-E3
Opis
MOSFET N-CH 600V 15A TO220
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
78 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±30V
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1350 pF @ 100 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
34W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220, pełny pakiet
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
280mOhm przy 8A, 10V