AOTF13N50 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 32
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 212
Similar
onsemi
W magazynie: 121
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 17 824
Infineon Technologies
W magazynie: 382
Vishay Siliconix
W magazynie: 130
STMicroelectronics
STMicroelectronics
W magazynie: 38
W magazynie: 86
W magazynie: 8
Kanał N 500 V 13A (Tc) 50W (Tc) Otwór przelotowy TO-220F
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
AOTF13N50
Numer produktu DigiKey
AOTF13N50-ND
Producent
Numer produktu producenta
AOTF13N50
Opis
MOSFET N-CH 500V 13A TO220-3F
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
37 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±30V
Status części
Nie do nowych projektów
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1633 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
50W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
500 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220F
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
510mOhm przy 6,5A, 10V